Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Xpand Rally - wyścigGra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych rajdach na trasach rozmieszczonych na całym świecie. Są one połączeniem zwykłych rajdów WRC z wyścigami Rally Cross. Xpand Rally oferuje nam kilka typowych trybów rozgrywki. Tak więc możemy wziąć udział w pojedynczym wyścigu, próbie czasowej gdzie naszym głównym przeciwnikiem nie będą inni kierowcy a uciekający czas jak również w trybie kariery. Właśnie ten ostatni tryb jest tak naprawdę najciekawszy. Umożliwia on nam wzięcie udziału w serii wyścigów rozgrywanych w różnych miejscach na świecie.

Pomiędzy poszczególnymi rajdami możemy za zarobione w nich pieniądze naprawiać i modyfikować nasz samochód. Możliwości modyfikacji są naprawdę duże i każdy fan tubingu będzie z pewnością zadowolony. Model jazdy w Xpand Rally sprawia, że modyfikacje, których dokonamy mogą mieć bardzo duży wpływ nie tylko na osiągi naszego samochodu ale również jego sposób prowadzenia. Wspomniany model jazdy jest w tej grze niezwykle złożony.

Wpływ na zachowanie naszego samochodu mają nie tylko zastosowane elementy ale również stopień ich zużycia, nawierzchnia po której przyjdzie nam się ścigać a nawet warunki pogodowe, które potrafią się diametralnie zmieniać podczas wyścigu. Zastosowany w Xpand Rally silnik graficzny sprawia, że grafika jaką możemy podziwiać jest naprawdę znakomita. Z największą dbałością o szczegóły zostały oddane nie tylko modele samochodów ale również same trasy na których startujemy. To w połączeniu ze zmiennymi warunkami pogodowymi, które również zostały przedstawione bardzo dobrze sprawia, że końcowy efekt jaki podziwiamy w Xpand Rally podczas wyścigu naprawdę momentami zapiera dech w piersiach.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...