Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Xpand Rally Extreme - samochódXpand Rally Extreme jest drugą częścią gry wyścigowej stworzonej przez Techland. Gra zawiera niezwykle złożony tryb kariery. Oferuje on możliwość ścigania się w różnych rodzajach wyścigów.  Oprócz tych znanych z poprzedniej części pojawiły się też nowe takie jak 4×4 dający nam możliwość sprawdzenia się w prawdziwie ekstremalnych warunkach. Za osiągane w nich wyniki dostajemy nagrody, które przeznaczać możemy na modernizowanie naszego samochodu lub zakup lepszego gdy uznamy, że dotychczas posiadany pojazd nie spełnia już naszych oczekiwań.

Gra Xpand Rally Extreme została dostosowana do wymagań zarówno graczy lubiących realistyczny, wręcz symulacyjny model prowadzenia się samochodu jak i tych, którzy preferują dostarczającą równie wiele rozgrywki zręcznościowy model jazdy. Osiągnięto to dzięki zaimplementowaniu w grze dwóch trybów odpowiadających za oba style rozgrywki. Dzięki temu każdy gracz wybierze sam taki jaki preferuje. Twórcy Xpand Rally Extreme dużo uwagi poświęcili trasom po, których przyjdzie nam się ścigać dzięki temu są one nie tylko wykonane z niezwykle dużą dbałością o szczegóły ale też bardzo zróżnicowane.

Sprzyja temu z pewnością silnik graficzny wykorzystywany przez tą grę. Jest znany z innych produkcji firmy Techland takich jak Chrome. Zaskakująco dobrze sprawdza się on w przypadku gier wyścigowych. Dzięki niemu zarówno wyglądowi tras jak i modeli samochodów trudno cokolwiek zarzucić gdyż prezentują się bardzo dobrze.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...