Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Geralt walczy - Wiedźmin 3Wiedźmin 3: Dziki Gon ponownie daje nam okazję wcielić się w zabójcę potworów imieniem Geralt. Na brak akcji w trzeciej części gry z pewnością nie będziemy mogli narzekać.

W grze przeplatać się będzie kilka znaczących wątków takich jak inwazja Nilfgaardu czy tytułowy Dziki Gon, który w tej części gry ponownie będzie odgrywał znaczącą rolę.

Świat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie znacznie rozleglejszy niż w poprzednich odsłonach i skrywał będzie znacznie więcej tajemnic i misji. Twórcy szacują, że same misje poboczne powinny nam zapewnić ponad 100 godzin rozrywki. Oczywiście sami będziemy mogli decydować w które wątki chcemy się angażować a w które nie. Musimy jednak liczyć się z tym, że tym razem nasze wszelkie decyzje będą miały jeszcze bardziej odczuwalne konsekwencje i wpływ na dalszy przebieg rozgrywki.

W Wiedźminie 3 nie zapomniano również o esencji rozgrywki a więc walce. System starć został dodatkowo rozbudowany, co zapewni nam całkowicie nowe możliwości walki z wrogami. Zmodyfikowano system znaków wykorzystywanych przez Geralta. Teraz każdy z nich posiada dwa poziomy. Ten bardziej zaawansowany nasz bohater poznaje wraz z nabywaniem doświadczenia.

Zadbano nawet o możliwość wykorzystywania elementów otoczenia takich jak np. ul. Możemy sprowokować mieszkające w nim osy do zaatakowania naszych przeciwników. Po zastosowaniu takiego fortelu wyeliminowanie zajętych walką z owadami wrogów nie powinno być zbyt trudne.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...