Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Wiedźmin 2 - walkaW grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów mamy okazję kolejny raz wcielić się w postać wiedźmina o imieniu Geralt. Akcja gry rozpoczyna się bezpośrednio po wydarzeniach znanych z pierwszej części. Tym razem z intrygą oraz problemami jakie wywołało pojawienie się tajemniczego zabójcy królów. Wiedźmin 2 daje nam okazję po raz kolejny odwiedzić doskonale wykreowany świat pełen różnorodnych zadań oraz postaci, które mogą mieć do nas różne nastawienie.

Właściwie każda z napotkanych postaci ma własną osobowość, która sprawia, że jest ona niepowtarzalna. Dzięki temu świat, który poznajemy sprawia wrażenie niezwykle realnego. W grze dość często będziemy musieli stawać przed trudnymi wyborami, których dokonanie będzie miało często wpływ na dalsze wydarzenia. System walki w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów może przysporzyć nieco problemów początkującym graczom. Warto jednak go opanować gdyż dzięki temu walki dostarczają naprawdę wiele emocji i nie są tak schematyczne jak w innych grach RPG.

Oczywiście w walce możemy wykorzystywać nie tylko klasyczną broń białą ale również magię oraz nowość w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów jaką jest bez wątpienia broń umożliwiająca walkę na dystans taką jak choćby sztylety. Grę wyróżnia bez wątpienia autorski silnik graficzny. Tym co go cechuje jest nie tylko wysoka jakość generowanej grafiki ale również doskonała optymalizacja, która sprawia, że nawet posiadacze nieco mniej wydajnych komputerów mają szansę zagrać w grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...