Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Walka ze smokiem w grze Two WorldsJest to gra RPG stworzona przez studio Reality Pump odpowiedzialne za powstanie serii gier strategicznych Earth. Tym co z pewnością wyróżnia ten tytuł jest rozmach, który niektórzy porównują wręcz do klasyków gatunku w postaci Obliviona czy Gothica.

Na początku rozgrywki poznajemy Aziraala, który był bogiem wojny, przyczyną wielkich nieszczęść jakie spotkały świat do którego przenosi nas akcja gry Two Worlds.

Dopiero pokonanie go przyniosło pokój, który jednak teraz okazuje się zagrożony a wszystko za sprawą odkrycia przez krasnoludy tajemniczego grobowca, który może się okazać miejscem w którym przed wiekami pochowano Aziraala a które miało już zostać nigdy nie odkryte. Poszczególne strony narastającego na tym tle konfliktu nie zdają sobie jednak sprawy, że tym razem prawdziwym zagrożeniem nie jest pokonany przed wiekami Bóg.

W grze Two Worlds z pewnością wart docenienia jest duży, otwarty świat którego losy możemy kształtować i który skrywa wiele tajemnic. Za wciągnięcie nas do tego świata odpowiada nieliniowa fabuła, której zarys już poznaliście. Jako że mamy do czynienia z grą RPG nie mogło też zabraknąć przemyślanego systemu rozwoju postaci pozwalającego kształtować nam naszego bohatera według własnych upododobań i preferencji co do stylu rozgrywki. Gdy do tego wszystkiego dołożymy dynamiczne walki toczone z przeróżnymi rodzajami wrogów to otrzymujemy obraz gry, która nawet dzisiaj może jeszcze zapewnić wiele rozrywki.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...