Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Bohater gry Two Worlds IIDruga część gry Two Worlds przenosi nad do rządzonej przez Gandohara krainy Antaloor. Jest to bezwzględny władca, który więzi siostrę głównego bohatera by korzystać z jej niezwykłej mocy. Niestety ostatnia próba jej uwolnienia skończyła się uwięzieniem naszego bohatera. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzą orkowie, nasi dawni wrogowie które proponują połączenie sił w celu pozbycia się raz na zawsze Gandohara. W ten sposób pojawia się również nadzieja na ocalenie Kiry.

Świat w Two Worlds II jest ogromny i niezwykle zróżnicowany, będziemy mieli okazję przemierzać min. gorącą sawannę jak i przedzierać się przez dżunglę. W celu szyszego pokonywania dużych odległości dzielących niektóre lokacje możemy skorzystać z możliwości teleportacji lub też z pomocy wierzchowca, który sprawnie pomoże nam dostać tam gdzie chcemy. Na naszej drodze oprócz wrogów spotkamy też wiele dzikich stworzeń, których obecność sprawia, że świat gry wydaje się jeszcze bardziej naturalny.

System walki został udoskonalony względem pierwszej części. Pojawiła się możliwość blokowania ataków przeciwników a także rozbudowany system czarów umożliwiający korzystanie z potężnych kombinacji zaklęć. Udoskonalona została przy tym oprawa graficzna dzięki której możemy cieszyć oczy pięknymi widokami Antalooru. Dla znudzonych walką z siłami zła dowodzonymi przez sztuczną inteligencję przygotowano tryb multiplayer.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...