Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Sniper: Ghost Warrior - snajperW grze Sniper: Ghost Warrior jak łatwo można się domyślić mamy okazję wcielić się w snajpera. Nie będziemy więc uczestniczyć w bezpośrednich starciach tak jak w innych grach opowiadających o konfliktach zbrojnych. Bohater Sniper: Ghost Warrior, którego poczynaniami kierujemy jest członkiem oddziału, który zostaje wysłany do państwa Isla Trueno w celu wsparcia walczących tam z władzą rebeliantów. Nasze misje będą polegały głównie na wsparciu ogniowym walczących oddziałów bądź likwidacji konkretnych celów. Co ciekawe każde niemal zadanie możemy wykonać na kilkanaście sposobów a to, który wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas.

Przy okazji wykonywania naszych misji będziemy mieli okazję podziwiać niezwykle piękne krajobrazy wykreowane dzięki zaawansowanemu silnikowi graficznemu na którym oparty została gra Sniper: Ghost Warrior. Gra dość wiernie odwzorowali realia w jakich muszą działać prawdziwi snajperzy przez co podczas naszych działań musimy uwzględniać takie aspekty jak ukształtowanie terenu czy nawet wiejący w danym momencie wiatr. Istotny wpływ na naszą skuteczność może mieć też zdenerwowanie i zmęczenie naszej postaci.

Sniper: Ghost Warrior oferuje nam możliwość korzystania z trybu spowolnienia czasu znanego jako Bulle Time użycie go nie tylko pomaga likwidować szybko przeciwników ale sprawia również że jest to niezwykle efektowne. Warto docenić, że jest to jedna z nielicznych tego typu gier, która wymaga zastanowienia by pomyślnie ukończyć misję, nie wystarczy tylko iść przed siebie i strzelać do wszystkiego co się rusza.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...