Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Misja w dżungli w grze Sniper: Ghost Warrior 2Sniper: Ghost Warrior 2 daje nam okazję kolejny raz wcielić się w strzelca wyborowego, który działając skrycie na terenie wroga eliminuje kolejne cele. Tym co odróżnia w głównej mierze ten tytuł od innych gier akcji jest to że tym razem działamy bardziej skrycie, uważnie infiltrując terytorium wroga i czekając na najlepszy moment na oddanie precyzyjnego strzału, który pozwoli wyeliminować wroga. Możemy zapomnieć o szalonych atakach w stylu Rambo, tu liczy się opanowanie i precyzja.

W Sniper: Ghost Warrior 2 odwiedzamy przeróżne lokacje rozsiane po całym świecie. Ich zróżnicowanie wymusza na nas opracowywanie zróżnicowanych strategii, które pozwolą w jak najlepszy sposób wykorzystać np. ukształtowanie terenu dla naszych korzyści. Jeśli chodzi o dostępny arsenał to obejmuje on 6 karabinów snajperskich o różnej charakterystyce a także dodatkowe akcesoria takie jak choćby noktowizor, które w niektórych misjach mogą się okazać niezwykle przydatne.

Autorzy zadbali o to by realnie odwzorować prawa fizyki, które dadzą o sobie niejednokrotnie znać np. gdy będziemy próbowali w wietrzny dzień trafić cel znacznie od nas oddalony. Aby jednak nie zniechęcać początkujących zaimplementowane w grze liczne ułatwienia, które pozwolą w prosty sposób poznać świat gry Sniper: Ghost Warrior 2 by moć później walczyć w nim o przetrwanie już bez żadnych ułatwień.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...