Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Przeciwnicy z gry Shadow WarriorShadow Warrior to tytuł, który z pewnością może się wydać znajomy wielu graczom, mamy bowiem do czynienia z nową wersją gry z roku 1997. Za powstanie oryginału odpowiada 3D Realms a remake to dzieło Flying Wild Hog a więc studio, które pokazało już próbkę swoich umiejętności dzięki grze Hard Reset. Shadow Warrior zabiera nas aż na Daleki Wschód gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć dzieła tamtejszej kultury a także odwiedzić trudno dostępne górskie szczyty.

Postać której losami pokierujemy to Lo Wang. Jest on prawdziwym mistrzem sztuk walki bez problemu radzącym sobie z przeciwnikami dzięki swoim ponadprzeciętnym umiejętnościom. Zilla Enterprises docenia możliwości naszego bohatera i dlatego zleca mu odszukanie Nobitsura Kage. Jest to ostrze, które według legend ma mistyczną moc. Nasz bohater z czasem przekonuje się, że w każdej legendzie tkwi ziarnko prawdy i ta nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Do naszego świata wkraczają zastępy piekielnych demonów a Lo Wang musi je odesłać tam skąd przybyły.

Rozgrywka opiera się w głównej mierze na eksterminowaniu wspomnianych istot przy wykorzystaniu całkiem pokaźnego arsenału w którym znajdziemy nie tylko broń palną ale również wyposażenie, którego nie powstydziłby się prawdziwy ninja. Warto zwrócić uwagę, że w grze spotkamy się z dość specyficznym humorem a także niezwykłą brutalnością starć. Jednak każdy kto miał do czynienia z pierwszą odsłoną Shadow Warrior z 1997 roku, nie powinien być tym szczególnie zaskoczony.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...