Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Painkiller - rozgrywkaPainkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da się zauważyć, że twórcy gry ze studia People Can Fly wzorowali na jednej z klasyk gatunku jaką bez wątpienia jest doskonale znana graczom gra Quake. Fabuła gry Painkiller jest bez wątpienia liniowa i opiera się na motywie walki ze złem. Bohater w którego się wcielamy to Daniel Garner, który ginie w wypadku samochodowym. Trafia on zaraz po śmierci do świata umiejscowionego pomiędzy nie Bem a piekłem a jedynym wyjściem by się wydostać, okazuje się pokonanie mrocznych sił samego Lucyfera.

Oczywiście do tej walki zostajemy odpowiednio przygotowani i wyposażeni w przeróżne narzędzia zagłady bez których ciężko byłoby eksterminować nacierające zewsząd demony. Gra została podzielona na pięć rozdziałów. Przejście każdego z nich kończy walka z bossem. W grze Painkiller jest również tryb sieciowy i warto go wypróbować gdyż dzięki oparciu mechaniki rozgrywki na grach takich jak Quake jest to idealna pozycja do rozgrywek sieciowych.

Gra Painkiller to pierwsza polska produkcja korzystają aż tak mocno z nowoczesnych technologii. Silnik graficzny jaki został użyty w grze Painkiller generuje grafikę bardzo dobrej jakości, obecność silnika fizyki Hajok gwarantuje nam realistyczne efekty a wsparcie dla nowoczesnych kart dźwiękowych i dźwięku przestrzennego sprawia, że o oprawę audio również nie musimy się martwić.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...