Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Nail'd - logoNail’d to kolejna gra polskiej firmy Techland. Gra pozwala nam uczestniczyć w niezwykle emocjonujących i widowiskowych wyścigach quadów i motocykli. Podstawowa zasada jest prosta, musimy jak najszybciej dotrzeć do mety. Jednak na tym podobieństwa do typowych wyścigów się kończą. Już same pojazdy, które wykorzystujemy do ścigania wymuszają nieco inny styl rozgrywki. Niezwykle ważnym elementem w tej grze są trasy, to one sprawiają, że wyścigi są tak dynamiczne i nieprzewidywalne. W grze Nail’d efekt taki osiągnięto dzięki umieszczeniu dużej ilości skrótów na trasie.

Nigdy więc nie możemy być tak naprawdę pewni zwycięstwa gdyż może się okazać, że przeciwnik, który wykorzystał skrót minie nas przed samą linią mety. Sama konstrukcja tras również sprawia, że naprawdę trudno się nudzić. Są one pełne różnego rodzaju skoczni oraz ramp dzięki, którym dość często odrywamy się od ziemi. Warto też wspomnieć o trąbach powietrznych, lawinach oraz innych różnego rodzaju rodzaju niespodziankach, które możemy spotkać na swej drodze i które mogą znacząco odmienić przebieg rywalizacji. Jedną z typowych cech dla tego typu gier jest możliwość wykorzystywania dopalacza. Również w Nail’d mamy taką możliwość. Podczas działania daje on sporą przewagę jednak działa on dość krótko więc należy używać go rozsądnie. Dopalacz możemy doładowywać wykonując różnego rodzaju triki.

Twórcy gry wyraźnie zachęcają nas w ten sposób do jak najbardziej widowiskowej jazdy. Elementem gry Nail’d, który z pewnością ucieszy wielu graczy jest możliwość wprowadzania daleko idących modyfikacji do pojazdu, którym się ścigamy. Wpływają one nie tylko wygląd ale również na osiągi co wprowadza do gry pewien element strategii gdyż musimy decydować zakup, którego elementu będzie w danej chwili bardziej opłacalny. Grę Nail’d napędza autorski silnik graficzny firmy Techland znany już gier takich jak Xpand Rally czy też Call of Juarez. Dzięki niemu oprawa graficzna prezentuje się bardzo dobrze a fizyka rozgrywki stoi na bardzo wysokim poziomie umożliwiając nam niemal całkowite zniszczenie pojazdu, którym się ścigamy.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...