Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Mortyr - jedna z misjiMortyr to przedstawiająca nam alternatywną, dość ponurą wizję świata opanowanego przez wojska III Rzeszy, która wygrała II Wojnę Światową. Doprowadził do tego wehikuł czasu dzięki, któremu hitlerowcy zdobyli artefakt, który dam im ogromną przewagę podczas toczonej wojny. Zadaniem postaci w którą się wcielimy jest przywrócenie normalnego biegu zdarzeń. Jedynym sposobem aby to osiągnąć jest podróż w czasie do momentu gdy stworzono wehikuł czasu.

Misji tej podejmuje się syn naukowca, który stworzył urządzenie. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i młodzieniec zostaje przeniesiony w nieznane mu miejsce. Nie poddaje się on jednak i postanawia mimo to wykonać misję od, której powodzenia zależeć mogą losy świata. Gra Mortyr podzielona jest właściwie na dwie dość odmienne części. Jedna z nich rozgrywa się w roku 1944 gdy tworzono pierwszy wehikuł czasu. Druga zaś w alternatywnej rzeczywistości. Na obie części składa się w sumie ponad 30 misji. Ciekawostkę stanowi arsenał dostępnej broni, który jest zależny od czasów w których się znajdujemy.

Dlatego też wykonując misje w przeszłości będziemy korzystać z broni typowych dla roku 1944 a gdy już przeniesiemy się do współczesności zyskamy dużo nowocześniejsze narzędzia służące nam do eksterminacji wrogów. Gra oferuje też tryb sieciowy dzięki, któremu możemy zmierzyć się z żywymi przeciwnikami.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...