Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Mortyr 2 - rozgrywkaW grze Mortyr 2 wcielamy się w bohatera o imieniu Sven. Jest on spokrewniony z bohaterem pierwszej części gry. Tym razem stajemy przed wyzwaniem jakim jest zapobiegnięcie powstaniu Wunderwaffe, która ma być cudowną bronią mogącą zapewnić III Rzeszy zwycięstwo w 2 Wojnie Światowej. Głównym elementem rozgrywki w grze Mortyr 2 jest walka. Duża nacisk jest w niej położony na konieczność planowania i starć i stosowania taktyki Możemy więc zapomnieć o bezpośrednich atakach na duże skupiska wrogów.

Akcje takie prawie na pewno kończyć się będą śmiercią naszego bohatera. Nasi przeciwnicy posiadają znacznie ulepszone względem części pierwszej algorytmy sztucznej inteligencji. Dość szybko zauważymy to w czasie starć. Nasi wrogowie mogą teraz współpracować ze sobą, chować się za przeszkodami czy też osłaniać się. Arsenał dostępnych w grze Mortyr 2 broni jest dość typowy dla okresu w jakim rozgrywa się akcja gry czyli czasów II Wojny Światowej. Do naszej dyspozycji będą więc nie tylko zwykłe pistolety ale też karabiny maszynowe a nawet granaty.

Nowością w grze Mortyr 2 jest też silnik graficzny. Został on przez twórców stworzony całkowicie od nowa dzięki czemu oferuje znacznie wyższy poziom szczegółowości wyświetlanej grafiki. Widać to wyraźnie gdy porówna się grafikę z części drugiej z tą jaką mieliśmy okazję oglądać w części pierwszej.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...