Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Walka w Lords of the FallenLords of the Fallen to niezwykle dynamiczna gra RPG zawierająca elementy akcji. Znajdziemy w niej wszystko co prawdziwy RPG oferować powinien, mamy więc dużo walki, rozwijania naszego bohatera i gromadzenia coraz lepszego ekwipunku, który pomoże nam w boju. Do tego mamy okazję eksplorować interesujący, rozległy świat. Niegdyś był ona areną straszliwej walki pomiędzy bóstwem a ludźmi, którzy się mu przeciwstawili.

Bój zakończył się zwycięstwem ludzi a jedynym śladem po tamtych wydarzeniach są góry powstałe z ciała martwego boga, oddzielające krainy wojowników i magów. Do naszej dyspozycji oddane zostają trzy klasy postaci (wojownika, maga, łotrzyka), które możemy podczas rozgrywki rozwijać w stronę korzystania z magii lub klasycznego oręża. Ścieżka rozwoju naszego bohatera ma wpływ zarówno na stosunek do nas napotykanych postaci jak i znajdowane uzbrojenie.

W kreowanie świata gry Lords of the Fallen zaangażowany jest Tomasz Gop co daje spore szanse, że będziemy mieli do czynienia z wciągającą grą. Wykorzystując doświadczenie nabyte podczas prac nad Wiedźminem 2 opracował on podstawy mechaniki rozgrywki a także zarys kocepcji całej gry.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...