Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Infernal - rozgrywkaInfernal to gra pozwalająca nam wcielić się w postać agenta. Jednak tym razem nie jest to kolejny typowy agent jakich znamy już wielu z gier komputerowych. Postać w którą się wcielamy to Ryan Lennox. Działa on na zlecenie diabelskich sił a jego głównym zadaniem jest powstrzymać agentów stojących po stronie dobra. Szybko więc widać kolejną cechę która wyróżnia Infernal a mianowicie to, że tym razem to my stajemy po stronie zła, którym dotychczas walczyliśmy w wielu innych grach komputerowych. Mimo, że fabuła może się wydawać nieco trywialna to jednak Infernal jest grą, która potrafi wciągnąć.

Naszych przeciwników możemy eksterminować nie tylko wykorzystując tradycyjne środki ale również diabelskie moce, którymi dysponuje nasz bohater. Nie zawsze jednak jedynym wyjściem będzie walka czasami lepszym rozwiązaniem będzie ominięcie przeciwnika. Sama rozgrywka w Infernal prezentuje się bardzo dobrze dzięki nowatorskiemu silnikowi graficznemu, który cechuje bardzo dobra optymalizacja więc nawet na komputerach nieco starszych gra będzie działać płynnie bez konieczności znaczącej ingerencji w ustawienia graficzne gry.

Gra Infernal posiada także rozbudowany silnik fizyki. Dzięki temu rozgrywka nabiera całkiem nowego wymiaru dzięki możliwości wykorzystania naszego otoczenia. Muzyka w grze nie wyróżnia się jakoś szczególnie jednak to, że aktywnie dopasowuje się do wydarzeń na ekranie z pewnością przypadnie do gustu wielu graczom.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...