Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Hellraid - jeden z przeciwnikówHellraid to kolejna gra studia Techland, która jednak nie ma zbyt wiele wspólnego z ich poprzednimi produkcjami. Tym razem zostajemy przeniesieni do mrocznego świata fantasy. Krainie do której trafiamy grozi zakłada z powodu inwazji demonów mających pierwotnie służyć królowi. Lecz jak to bywa w takich przypadkach nie wszystko poszło po myśli monarchy i przywołującego je maga w efekcie czego przywołane stwory zamiast wsparciem okazały się śmiertelnym zagrożeniem.

Świat, który eksplorujemy jest więc pełen różnego rodzaju kreatur, które zrobią wszystko by możliwie jak najszybciej pozbawić nas życia. Rozgrywka jest ściśle nakierowana na ich eliminowanie. Hellraid podobnie jak inne tego typu produkcje na początek daje nam możliwość wybrania bohatera, którego umiejętności wykorzystamy by pozbyć się demonów. Dostępne klasy to właściwie standard i obejmują Maga, Łotrzyka, Paladyna oraz Wojownika. Tak więc każdy niezależnie od preferowanego stylu rozgrywki powinien być zadowolony.

Gra Hellraid oparta jest na dynamicznej rozgrywce i efektownym a przy tym często dość brutalnym eliminowaniu wrogów stających nam na drodze. Zawiera jednak też elementy RPG tak więc za każdego pokonanego oponenta są nam przyznawane punkty doświadczenia, które wykorzystujemy do rozwijania naszego bohatera i poznawania nowych, coraz potężniejszych umiejętności.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...