Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Hard Reset - dynamiczna rozgrywkaHard Reset to debiutancka gra studia Flying Wild Dogs złożonego głównie z byłych pracowników firm takich jak CD Projekt RED czy też People Can Fly. Jak widać do pracy wzięli się prawdziwi weterani branży. Akcja gry przenosi nas do świata opanowanego przez roboty, które chcą doprowadzić do zagłady rasy ludzkiej. Nasz bohater to major Fletcher. Jest on doświadczonym żołnierzem, który wyszedł zwycięsko z niejednej bitwy. Tym razem staje jednak przez niezwykle trudnym zadaniem powstrzymania zbuntowanych maszyn.

Hard Reset to klasyczny FPS,  wydarzenia na ekranie obserwujemy więc oczami naszego bohatera. Rozgrywka polega w głównej mierze na eliminowaniu hord nacierających na nas wrogów. Do tego celu wykorzystujemy karabin, który możemy zamienić w granatnik oraz specjalne działo. Może ono strzelać pociskami energetycznymi lub ciągłą wiązką energii. Mała ilość dostępnych broni może się wydawać dość sporą wadą w tego typu grze. Na szczęście istnieje możliwość ulepszania broni, którą dysponujemy. Przeciwnicy, którzy staną na naszej drodze są dość różnorodni. Część z nich to szybcy, mali zabójcy, którzy wykorzystają każdą dogodną okazję by pozbawić nas życia.

Napotkamy jednak też potężne maszyny, które już samym swym rozmiarem będą budzić strach. W przypadku niektórych przeciwników niezwykle pomocne może się okazać wykorzystanie elementów otoczenia oraz  napotykanych pojazdów. Niestety Hard Reset nie oferuje możliwości zmierzenia się z innymi graczami w trybie wieloosobowym. W zamian dostajemy kampanię, która jest emocjonująca i niezwykle dynamiczna. Gra wykorzystuje autorski silnik graficzny. Dzięki niemu mamy okazję podziwiać wspaniale wykonane lokacje.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...