Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Gorky 17 - walkaGorky 17 łączy w sobie elementy gier RPG oraz strategii turowych. Jej akcja rozgrywa się w bazie wojskowej na terenie polski. Do jej zbadanie zostaje wysłany oddział, który jednak ginie bez wieści. My wcielamy się w członka drugiej grupy wysłanej do tego tajemniczego miejsca w celu znalezienie pozostałych przy życiu członków grupy zwiadowczej. Grę Gorky 17 bez wątpienia wyróżnia nieliniowa fabuła, która w połączeniu z oryginalnymi dialogami sprawia, że rozgrywka potrafi wciągnąć na dłużej. Podczas starć niezwykle ważną rolę odgrywa taktyka. Odpowiednie zaplanowanie walki z przeciwnikiem znacznie większa nasze szanse na zwycięstwo, nawet podczas starć z dużo silniejszym wrogiem.

W Gorky 17 nasi przeciwnicy zachowują się podczas starć w przemyślany sposób a dodatkowo zdarza się, że posiadają zdolności specjalne takie jak możliwość ogłuszania. Sprawia to, że nawet potencjalnie słabszych rywali nie można lekceważyć gdyż może się to źle skończyć dla dowodzonej przez nas drużyny. Skoro już jesteśmy przy drużynie to warto wspomnieć o tym, że jej skład wielokrotnie podczas rozgrywki będzie się zmieniał. Często nowo spotkane postacie będą chciały do nas dołączyć a dotychczasowi członkowie mogą nas zdradzić i opuścić w najmniej spodziewanym momencie.

Podczas rozgrywki w Gorky 17 należy też pamiętać o tym, że w większości przypadków broń z której korzystamy ma ograniczony zapas amunicji. Naprawdę warto mieć to na uwadze i oszczędzać naboje gdy tylko się gdyż może się zdarzyć, że braknie nam ich w momencie gdy będą najbardziej potrzebne. Oprawa graficzna w grze Gorky 17 być może nie jest olśniewająca ale za to doskonale buduje klimat. Lokacje, które przyjdzie nam odwiedzać, są naprawdę niepowtarzalne i pozwalają poczuć atmosferę zagrożenia panującą w tajemniczym mieście.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...