Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Żołnierz w grze Enemy FrontAkcja gry Enemy Front przenosi nas w okres II Wojny Światowej. Fabuła związana jest w głównej mierze ze słynną cudowną bronią III Rzeszy (Wunderwaffe). To właśnie ten wynalazek mógł mieć decydujący wpływ na losy wojny. Wykonywane misje nawiązują do ważnych wydarzeń historycznych takich jak zamach na Hitlera czy przejęcie Enigmy. Zadania są widowiskowe a jedno z nich daje nawet możliwość odwiedzenia Warszawy.

Oprawę graficzną powierzono silnikowi CryEngine 3, który gwarantuje niebywałe efekty graficzne jakich nie powstydziłaby się niejedna konkurencyjna gra. Pozwala to w jeszcze bardziej rzeczywisty sposób oddać posępny klimat zniszczonych miast. Dopełnienie oprawy graficznej stanowią efekty specjalne towarzyszące starciom i nadające im jezcze bardziej widowiskowego charakteru.

Za prace nad grą Enemy Front odpowiada doskonale znana rodzima firma City Interactive mająca już na swoim koncie produkcje takie jak choćby Sniper: Ghost Warrior. Pozwala to wierzyć, żeo trzymamy naprawdę dobrą grę, która wielu graczy wciągnie na długie godziny.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...