Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Earth 2160 - rozgrywkaEarth 2160 to kolejna już część dość znanej serii gier strategicznych studia Reality Pump. Tym razem akcja gry toczy się już po zniszczeniu Ziemi z której próbowaliśmy uciec w poprzednich częściach. Do naszej dyspozycji oddane zostają wszystkie trzy strony konfliktu znane z poprzednich części. W Earth 2160 pojawia się również nowy przeciwnik w postaci zamieszkujących Marsa obcych. Silnik graficzny gry został unowocześniony dzięki czemu oprawa graficzna prezentuje się naprawdę dobrze a wszelkie efekty takie jak wybuchy prezentują się niezwykle okazale.

Jedną z innowacji w Earth 2160 jest to, że rozgrywka toczy się na wielu planetach a nawet księżycach układu słonecznego a nie na jednej planecie tak jak miało to miejsce w poprzednich częściach. W grze nadal niezwykle ważną kwestią jest rozwój technologiczny, który umożliwia nam konstruowanie coraz lepszych jednostek a także unowocześnianie tych już istniejących. W Earth 2160 dalej mamy do czynienia ze znanym z poprzednich części drzewkiem rozwoju dzięki czemu żaden z graczy mających już do czynienia z serią nie będzie czuł się zagubiony.

Pozostałe elementy rozgrywki też nie zmieniły się w sposób rewolucyjny. Autorzy zdecydowali się jednak wprowadzić w grze Earth 2160 kilka mniejszych innowacji wśród, których najważniejszą jest pojawienie się najemników, którzy za odpowiednią opłatą chętnie pomogą naszym oddziałom w walce. Ich odpowiednie wykorzystanie może więc odmienić losy nie jednej bitwy.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...