Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Earth 2150: Lost Souls - rozgrywkaEarth 2150: Lost Souls to gra strategiczna stworzona prze firmę Realisty Pump. Jest to jednocześnie już kolejna odsłona serii, która przenosi nas na Ziemię, która nieuchronnie zmierza do zagłady. Naszym celem staje się wywalczenie sobie miejsca na jednym ze statków, które mają ewakuować ludność. Do naszej dyspozycji oddano szereg jednostek jak również technologii, które mają nam w tym pomóc. Rozgrywka w Earth 2150: Lost Souls prowadzona jest w typowym dla gier strategicznych stylu. Rozbudowujemy bazę szkolimy jednostki i ruszamy zniszczyć wroga. W tym względzie fani gier nie znajdą niczego specjalnie innowacyjnego.

W Earth 2150: Lost Souls dosyć nietypowo rozwiązano za to kwestię wspomnianych już jednostek. Zanim zaczniemy je produkować w przeznaczonych do tego budynkach należy je zaprojektować wykorzystując do tego dostępne w grze komponenty, których ilość i jakość zmienia się wraz z postępami w badaniach nad nowymi technologiami. Dodatkowo w grze Earth 2150 większość naszych jednostek posiada ograniczony zasób amunicji co stwarza konieczność stałego zaopatrywania ich na polu bitwy.

To wszystko sprawia, że nasze decyzje muszą być naprawdę przemyślane gdyż nawet jeden zły ruch może w konsekwencji doprowadzić do naszej porażki. Dzięki temu Earth 2150: Lost Souls to nie jest typowa strategia w której wystarczy działać według określonego schematu. W grze należy docenić również oprawę graficzną, która sprawia, że zarówno bitwy jak i same obszary na których przyjdzie nam działać wyglądają niezwykle przekonująco.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...