Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Earth 2140 - rozgrywkaEarth 2140 to gra strategiczna, której akcja rozgrywa się w przyszłości. Gracz ma do wyboru dwie strony konfliktu: USC i ED. Każda z nich charakteryzuje się nieco innymi jednostkami oraz budynkiami. Bez względu jednak na to,  którą ze stron zdecydujemy się zagrać schemat rozgrywki w Earth 2140 będzie dość podobny. Opiera się on w głównej mierze na pozyskiwaniu surowców i przeznaczaniu ich na budowę nowych jednostek a także rozwój technologiczny.

Właśnie na badania naukowe warto kłaść szczególny nacisk gdyż dają dostę nie tylko do zwykłych ulepszeń naszych jednostek ale również całkiem nowych rodzajów uzbrojenia o większej sile rażenia. Rozwój technologiczny odgrywa więc w grze Earth 2140 niezwykle istotną rolę. Co ciekawe starcia toczyć będziemy nie tylko na lądzie ale również na wodzie i w powietrzu. Jest to zasługa dużej różnorodności typów jednostek wśród, których znajdziemy zarówno jednostki naziemne takie jak roboty bojowe czy czołgi jak również statki i łodzie podwodne oraz wszelkiego rodzaju pojazdy latające.

Gra Earth 2140 zawiera zarówno tryb dla jednego gracza jak i wieloosobowy. W trybie gry pojedynczej mamy do rozegrania około 50 misji, które stopniowo pozwalają nam poznać fabułę gry Earth 2140. Możliwość rozgrywki sieciowej daje z kolei szansę na zmierzenie się z przeciwnikami prezentującymi wyższy poziom niż komputerowa sztuczna inteligencja. Dzięki temu możemy łatwo skonfrontować swoje umiejętności z graczem z niemal dowolnej części świata.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...