Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Walka z zombie w grze Dying LightJeśli komuś przypadła do gustu gra Dead Island stworzona przez rodzime studio Techland to z pewnością powinien się zainteresować Dying Light. To poniekąd duchowy spadkobierca wspomnianego tytułu. Jednak tym razem walka z hordami zombie nabiera zupełnie nowego wymiaru. Trafiamy do miasta, które pozornie wydaje się dość spokojnym miejscem, w którym nic nam nie zagraża. Prawdziwe zagrożenie skrywa noc, gdy tylko zachodzi słońce zewsząd wyłaniają się krwiożercze zombie.

Właśnie cykl dnia i nocy jest głównym elementem napędzającym rozgrywkę w grze Dying Light. W ciągu dnia zbieramy wszelkie przydatne przedmioty i broń by mieć możliwość przetrwania nocy i skutecznej obrony przed ludźmi zainfekowanymi tajemniczym wirusem. Tym co dodatkowo wyróżnia rozgrywkę jest sposób eksplorowania miasta, który jest wyraźnie inspirowany grą Mirror’s Edge. Wykonujemy więc niesamowite akrobacje przemieszczając się po dachach budynków i docieramy dzięki temu w miejsca pozornie niedostępne. Te zdolności naszego bohatera mogą wiele razy uratować mu życie, gdyż niejednokrotnie w obliczu znacznej liczby przeciwników będziemy musieli uciekać.

Przedstawiony w grze Dying Light świat jest niezwykle otwarty i dynamiczny. Możemy go zatem niemal dowolnie eksplorować w poszukiwaniu wszystkiego co może się przydać w walce o przetrwanie. Często doświadczymy również różnego rodzaju losowych zdarzeń, które niekiedy postawią nad przed cieżkimi wyborami.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...