Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Dead Island - walka z hordami zombieDead Island to gra, której akcja zabiera na na rajską wyspę, zaatakowaną przez zombie. Wcielając się w jedną z 4 dostępnych postaci, musimy uratować ocalałych ludzi oraz przeżyć. Każdym z bohaterów gra się nieco inaczej. Wpływ na to mają określone współczynniki, które determinują możliwości naszej postaci. Ludźmi, których napotkamy będą kierować różne motywacje.

Dla części jedynym celem jest przeżyć i wydostać się jak najszybciej z wyspy, inni spróbują wykorzystać zamieszanie i w zorganizowanych grupach zaczną rabować. Jednak zarówno jedni jak i drudzy, mogą być dla nas bardzo pomocni. Dzięki nim zyskujemy możliwość zakupu ekwipunku. Czasami może się też zdarzyć, że napotkane osoby mogą chcieć nam zlecić zadania, których wykonanie może się opłacić mimo, że nie są bezpośrednio związane z głównym wątkiem fabularnym. Do walki w Dead Island, możemy wykorzystać właściwie wszystko co znajdziemy. Arsenał broni okazuje się więc być ograniczony, jedynie naszą wyobraźnią.

Mimo, że gra rozgrywa się na wyspie obszary, które odwiedzimy są zróżnicowane. Przyjdzie nam walczyć zarówno w lesie, jak i budynkach. Za oprawę graficzną odpowiada nowa wersja silnika Chrome Engine. Trzeba przyznać, że decyzja o jego wykorzystaniu była słuszna. Lokacje w grze Dead Island prezentują się znakomicie, podobnie jest modelami przeciwników do których aż chce się strzelać, by zobaczyć jak efektownie giną. Gdy już przejdziemy kampanię dla jednego gracza, warto zainteresować się możliwością gry wieloosobowej. Poza tradycyjnymi trybami rozgrywki sieciowej, gra Dead Island daje możliwość skorzystania z kooperacji dzięki, której kampanię przejdziemy wraz z innymi graczami.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...