Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Miasto przedstawione w grze Cyberpunk 2077Cyberpunk 2077 to nowatorska gra studia CD Projekt RED, które dało się poznać z doskonałej strony dzięki dwóm dotychczas wydanym grom z serii Wiedźmin.

Tym razem jednak postanowiono nam zaserwować podróż do futurystycznej wizji przyszłości. Nie natkniemy się zatem tym razem na smoki, elfy czy inne fantastyczne stwory znane z gier takich jak choćby wspomniany Wiedźmin.

Jednak z pewnością nie będziemy się nudzić. Świat do którego trafiamy pełen jest nowoczesnej technologii i futurystycznych wynalazków. Jest on jednak przy tym niezwykle niebezpieczny oraz mroczny. Szybko też zauważymy jak zatarła się w nim granica między dobrem i złem.

Nasze wybory będą w znacznym stopniu determinować dalszy bieg wydarzeń. Musimy być więc świadomi tego, że każda nawet z pozoru błaha rozmowa czy wydarzenie może pociągać za sobą daleko idące skutki.

Na szczęście autorzy Cyberpunk 2077 dają nam wolną rękę w poznawaniu świata gry, nie musimy więc podążać wytyczoną przez nich ścieżką a mamy możliwość w pewni swobodnego kreowania własnej historii i wpływania na bieg wydarzeń.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...