Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Crime Cities - futurystyczny światCrime Cities to gra rozgrywająca się w przyszłości, w niezwykle futurystycznym świecie. Wcielamy się w niej w policjanta, który musi zaprowadzić porządek w układzie Pandemia kontrolowanym przez mafię. W czasie wykonywania zadań odwiedzimy 3 dość znacznie różniące się od siebie miasta. Może się wydawać, że panuje w nich spokój, jednak są to tylko pozory. W rzeczywistości niebezpieczeństwo może na nas czyhać za najbliższym rogiem.

W zrealizowaniu celu jak i poruszaniu się po niezwykle zatłoczonych miastach z pewnością pomoże jeden z trzech dostępnych w grze pojazdów. Oczywiście autorzy gry zadbali też o odpowiednio rozbudowany arsenał broni, mamy jej do wyboru 23 rodzaje. Crime Cities. W czasie rozgrywki czeka na nas ponad 100 interesujących misji do wykonania. Za ich realizację będziemy odpowiednio wynagradzani a za zdobyte w ten sposób fundusze będziemy mogli ulepszać nasz pojazd. Gra oddaje do naszej dyspozycji również tryb sieciowy umożliwiający konfrontację z innymi graczami.

Możemy w nim wybierać spośród 17 dostępnych pojazdów. Niektórym dość archaiczna może się wydać grafika gry, która teraz w kilkanaście lat od premiery Crime Cities prezentuje się już dość słabo. Jednak mimo to gra zdobyła w Polsce dość duże grono fanów, którzy zafascynowali się przedstawionym w niej światem przywodzącym na myśl film Piąty Element.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...