Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Chrome - główni bohaterowie gryChrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować z zagranicznymi produkcjami. Studio Techland stworzyło grę FPS, która z pewnością nie była pozbawiona wad jednak pewne rozwiązania i bardzo dobra jakość grafiki sprawiły, że Chrome zyskał spore grono fanów. Jednym z najciekawszych rozwiązań jakie pojawiają się w grze jest możliwość stosowania implantów, które podnoszą pewne zdolności naszego bohatera. To w połączeniu z dużym arsenałem broni oraz sporą liczbą gadżetów daje nam bardzo duże możliwości. Inną cechą jaka bez wątpienia wyróżnia grę Chrome są ogromne lokacje na, których toczy się rozgrywka.

Wspomniana już wcześniej grafika była od początku jednym z głównych atutów tej gry. Oprawa graficzna została oparta na autorskim silniku graficznym firmy Techland i śmiało można powiedzieć, że było to bardzo dobre posunięcie. W kwestii oprawy audiowizualnej gra Chrome mogła śmiało konkurować z najlepszymi produkcjami swych czasów. Tak jak już jednak wspomniałem gra nie ustrzegła się wad. Jedną z najpoważniejszych dla większości użytkowników były bardzo wysokie wymagania sprzętowe gry Chrome.

Gracze zarzucali też grze słabą i linową fabułę oraz problemy ze sztuczną inteligencją przeciwników. Mimo wspomnianych problemów bez wątpienia można powiedzieć, że Chrome to gra dobra szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę jakość wcześniej wydawanych polskich gier. Nawet dziś warto zainteresować się tym tytułem gdyż naprawdę est on tego warty a większość wspomnianych przeze mnie wad została właściwie wyeliminowana czy to przez łatki (problemy ze sztuczną inteligencją) czy też po prostu poprzez wzrost wydajności naszych komputerów (wysokie wymagania sprzętowe).

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...