Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Chrome: SpecForce - rozgrywkaChrome: SpecForce to gra, której akcja rozgrywa w czasach gdy ludzkość rozpoczęła już kolonizację innych planet. Jednak coraz szybszy rozwój cywilizacji zaczyna potęgować kłopoty. Związane są one z surowcami, których wydobyciem zajmują się potężne korporacje. Z czasem jednak wpływy jakie osiągają w różnych układach Federacji zaczynają być niepokojąco duże. W grze Chrome: SpecForce wcielamy się w członka jednostki specjalnej, którego zadaniem jest powstrzymanie chciwych korporacji a także rozwiązanie tajemnicy morderstw urzędników wysyłanych przed federację.

Tylko od nas zależy czy uda się dowiedzieć kto stoi za serią zabójstw a także dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczej substancji z tym związanej. Do naszej dyspozycji oddano cały arsenał nowoczesnej broni a także różnego rodzaju pojazdy. Sprawia to, że starcia w Chrome: SpecForce potrafią być niezwykle dynamiczne i widowiskowe. Gra oprócz rozgrywki dla pojedynczego gracza oferuje również rozbudowany tryb sieciowy dzięki, któremu zmierzymy się z innymi graczami w jednym z 4 dostępnych rodzajów rozgrywki. W czasie rozgrywki sieciowej w Chrome: SpecForce na jednej mapie może znajdować się nawet 32 graczy.

Nowe mapy możemy też bez problemu tworzyć sami wykorzystując dołączony do gry edytor, który umożliwia wykreowanie niemal dowolnego środowiska. Grafika w grze została oparta na lekko zmodyfikowanym silniku użytym w grze Chrome. Dzięki niemu mimo sporej różnorodności wszystkie dostępne w grze lokacje prezentują się naprawdę okazale.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...