Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Call of Juarez - pojedynekCall of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Do naszej dyspozycji są dwie postacie, których wybór determinuje styl rozgrywki. Jeśli zdecydujemy się wybrać bohatera o imieniu Ray możemy być pewni, że często będziemy uczestniczyć w zaciętych strzelaninach. Jeśli nasz wybór padnie na bohatera o imieniu Billy to będziemy się głównie przekradać za plecami niczego nie świadomych przeciwników. W grze znakomicie oddano klimat Dzikiego Zachodu. Wpływ na to miała nie tylko dobrze przemyślana fabuła ale również oprawa audio wizualna.

Grafika w Call of Juarez jest bardzo dobra i obfituje w szczegóły nawet takie jak realistyczny dym czy dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe. Doskonałym jej dopełnieniem jest muzyka, która na myśl przywodzi nam stare westerny. Do Call of Juarez wprowadzono też wiele postaci znanych fanom opowieści o Dzikim Zachodzie kilkukrotnie spotkamy je w grze co bez wątpienia podnosi realizm przedstawionego świata.

Misje z jakimi przyjdzie się nam zmierzyć w Call of Juarez są niezwykle zróżnicowane co sprawia, że z pewnością nie będziemy się nudzić podczas ich wykonywania. W ich wykonywaniu z pewnością pomoże nam doskonale odwzorowany arsenał broni, którą będziemy mieć do dyspozycji. Znajdziemy w nim wiele rodzajów zarówno rewolwerów jak i strzelb tak więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...