Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Call of Juarez: Więzy Krwi - rozgrywkaCall of Juarez: Więzy Krwi to kolejna odsłona przenosząca nas w realia dzikiego zachodu. Gracz ponownie ma okazję wcielać się w braci McCall. Tym razem poznajemy ich w momencie gdy służą w szeregach wojsk Konfederacji. Szybko jednak postanawiają zdezerterować gdy uświadamiają sobie w jakim położeniu się znaleźli i jakie niebezpieczeństwo zagraża ich rodzinie oraz ziemi. W tym momencie zaczyna się tak naprawdę właściwa część gry.

W niej możemy wybrać jednego z dwóch braci. Warto przejść grę zarówno jednym jak i drugim gdyż przez ich zróżnicowane umiejętności wybór ten ma niezwykle znaczący wpływ na styl rozgrywki. Sama rozgrywka jest dość typowa. Autorzy nie zdecydowali się na wprowadzanie szczególnie innowacyjnych elementów. Jedynym elementem wyróżniającym nieco grę są pojedynki rewolwerowców. Bazują one na zręczności i wyczuciu odpowiedniego momentu wyciągnięcia broni, jednak bez wątpienia dostarczają wielu emocji. W Call of Juarez: Więzy Krwi znajdziemy również tryb rozgrywki sieciowej.

W nim na szczególną uwagę oprócz dobrze znanych z innych gier trybów zasługuje możliwość rozgrywania misji w których do zrealizowania otrzymujemy konkretne cele. Dzięki temu gra sieciowa nabiera nieco innego charakteru i wymaga często doskonałej współpracy pomiędzy graczami. W kwestii oprawy graficznej gry Call of Juarez: Więzy Krwi nie można narzekać. Autorzy po raz kolejny postawili wykorzystać możliwości autorskiego silnika Chrome Engine. Dzięki temu na ekranie możemy podziwiać większość nowoczesnych efektów graficznych.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...