Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Call of Juarez: The Cartel - gameplayCall of Juarez: The Cartel to trzecia już odsłona serii gier od firmy Techland. W przeciwieństwie do poprzednich części, tym razem rozgrywka toczy się we współczesnych czasach. Grę możemy przejść jedną z trzech, dostępnych postaci. Rozgrywka przy pomocy każdej z nich, wygląda nieco inaczej. Wpływ na to mają nie tylko odmienne charaktery naszych bohaterów, ale również fakt, że każdym z nich kieruje nieco inna motywacja.

Wybór bohatera będzie miał również wpływ na zakończenie rozgrywki. Warto więc przejść całą grę kilkukrotnie by poznać historię opowiedzianą w The Cartel z różnych perspektyw. Misje, które będziemy wykonywać cechuje dość duże zróżnicowanie, coś dla siebie znajdą nawet fani widowiskowych pościgów. Podczas ich wykonywania, odwiedzimy też wiele różnorodnych lokacji. Z pewnością więc, przy grze Call of Juarez: The Cartel nie będziemy się nudzić. Autorzy zadbali również o jeden z najważniejszych elementów tego typu gier czyli odpowiednio duży arsenał broni, który będzie niezwykle pomocny podczas walki z gangami. Znajdziemy w nim nawet pociski przeciwlotnicze, więc o odpowiednią siłę ognia nie musimy się raczej martwić.

W grze pojawia się znany z innych gier bullet time dzięki, któremu możemy na chwilę spowolnić czas i eliminować przeciwników w niezwykle widowiskowy ale jednocześnie bardzo skuteczny sposób. Jeśli już mimo wszystko w Call of Juarez: The Cartel braknie dla nas wyzwań, powinniśmy wypróbować tryb gry wieloosobowej. Oprócz klasycznej rozgrywki sieciowej, daje możliwość przejścia gry w trybie kooperacji. W nim każdy z graczy wciela się w jednego z bohaterów, dobrze znanych z kampanii dla jednego gracza.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...