Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Silas Greaves w grze Call of Juarez: GunslingerAkcja gry Call of Juarez: Gunslinger przenosi nas na Dziki Zachód gdzie mamy okazję towarzyszyć łowcy nagród znanemu jako Silas Greaves. To jego mamy okazję słyszeć w roli narratora podczas misji. Niestety ma on tendencję do zbytniego podkreślania swoich dokonań i gdy np. zdarzyło mu się pokonać kilku bandytów w jego wersji dowiemy się że było ich blisko dwudziestu i właśnie takiej ich liczbie będziemy musieli sprostać. Jego opowieści na szczęście możemy weryfikować dzięki informacjom, które znajdziemy w świecie gry.

Na szczęście bez względu na liczbę przeciwników nie jesteśmy bez szans dzięki bogatemu arsenałowi broni jaki przygotowali dla nas twórcy. Gdy jednak okazał się on niewystarczający by wyjść cało z opresji mamy do dyspozycji również tryb, w którym czas spowalnia a my możemy znacznie łatwiej eliminować kolejnych wrogów. Zadbano też o zachowanie naszych wrogów, którzy powinni być teraz większym wyzwaniem. Innowacją w tej części Call of Juarez jest system rozwoju naszej postaci. Został on oparty na punktach, które przyznawane nam są po ukończeniu każdej misji. ich ilość zależy choćby od dokładności strzałów jak też po prostu widowiskowości naszych poczynań. Dzięki temu Silas może wyspecjalizować w używaniu konkretnego typu uzbrojenia.

Oczywiście w Gunslinger nie mogło zabraknąć będących symbolem Dzikiego Zachodu pojedynków rewolwerowców. Stanowią one spore wyzwanie dla naszej koncentracji oraz zręczności. Musimy jednocześnie dbać o to by celnie namierzyć przeciwnika jak i o trzymanie ręki odpowiednio blisko kabury. Tylko dzięki właściwemu połączeniu tych dwóch aspektów nasz strzał będzie odpowiednio szybki i celny.

Gdy już uda nam się ukończyć kampanię fabularną możemy przejśc ją ponownie mierząc się jednak przy tym ze znacznie bardziej wymagającymi przeciwnikami i zachowując wszystkie dotychczasowe osiągnięcia. Dzięki temu będziemy mieli okazję zobaczyć alternatywne zakończenie fabuły. Dla tych którzy sprostają obu trybom kampanii lub przygotowano dwa tryby rozgrywki w których będziemy mogli sobie postrzelać. W pierwszym z nich liczy się efektowność naszych działań. Drugi to pojedynki z największymi legendami Dzikiego Zachodu tak więc ponownie istone będzie celne oko oraz zręczna ręka.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...