Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Bulletstorm - rozgrywkaW grze Bulletstorm wcielamy się w byłego członka grupy o nazwie Dead Echo. Obecnie jednak nasz bohater jest gwiezdnym piratem i jednym z głównych celów organizacji, której niegdyś był członkiem. Bulletstorm to gra, którą cechuje niezwykły rozmach. Głównym naszym celem podczas rozgrywki jest eksterminacja atakujących nas wrogów w jak najbardziej efektowny sposób. Jego wybór zależy tylko i wyłącznie od nas oraz naszej wyobraźni gdyż dostępnych sposobów pozbycia się przeciwników jest całe mnóstwo i odkrycie wszystkie może zająć naprawdę dużo czasu. Dostajemy za to punkty, które przeznaczać możemy na udoskonalanie naszej broni.

Używane przez uzbrojenie może też dzięki temu zyskiwać całkiem nowe właściwości, które można wykorzystać do jeszcze bardziej efektownego pozbywania się przeciwników. W kwestii dostępnego arsenału nie można narzekać gdyż w grze Bulletstorm wybór jest naprawdę duży. Dzięki temu każdy dobierze odpowiednie uzbrojenie dla siebie. Warto ten wybór dobrze przemyśleć gdyż pewne dodatkowe właściwości niektórych broni mogą być szczególne przydatne w efektownym radzeniu sobie z przeciwnikami.

Całości dopełnia doskonała oprawa graficzna gry Bulletstorm oparta na silniku Unreal Engine 3. Dzięki temu zarówno scenerie w których walczymy jak też nasi wrogowie wyglądają doskonale a eksterminacji kolejnych hord przeciwników towarzyszą niezwykle efektowne animacje. Doskonała grafika w połączeniu z dynamiczną i nieszablonową rozgrywką sprawia, że Bulletstorm to naprawdę wyjątkowa gra.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...