Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Rozgrywka w grze Anomaly: Warzone EarthGra Anomaly: Warzone Earth stanowi nawiązanie to niezwykle popularnego w ostatnich czasach gatunku tower defense. Tym jednak mamy okazję wcielić się nie w stronię broniącą a ofensywną, której zadaniem jest pokonanie systemów obronnych.

Fabuła gry zabiera nas w przyszłość, do roku 2018. Światu w coraz większym stopniu zaczynają zagrażać tajemnicze maszyny pojawiające się na terenie tytułowych anomalii.

Jako dowódcy specjalnie uformowanej grupy naszym celem jest zbadać przyczynę pojawiania się tych zjawisk i znaleźć sposób na ich powstrzymanie. W tym celu udajemy się Bagdadu i tam stopniowo poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczących anomalii.

Rozgrywka w Anomaly: Warzone Earth polega na odpowiednim kierowaniu swoim oddziałem tak aby wszyscy jego członkowie przetrwali a przy tym udało się zrealizować założone cele misji. W tym właśnie celu starannie dobieramy skład oddziału a następnie odpowiednio wyznaczamy mu trasę przejazdu. Ma to kluczowe znaczenie gdyż bezpośrednio sterować możemy jedynie dowódcą, który posiada szereg dodatkowych umiejętności pomagających w skuteczniejszej eksterminacji wrogów.

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...