Polskie gry

Poznaj z nami polskie gry

Walka z obcymi w grze Anomaly 2Anomaly 2 to kolejna odsłona ciekawej serii gier strategicznych Anomaly, która daje nam możliwość zabawy w tower defense na odwróconych zasadach. Tym razem to my jesteśmy napastnikami i wykorzystując dostępne jednostki oraz umiejętności musimy przechytrzyć a następnie pokonać broniącego się wroga. Za powstanie gry podobnie jak w przypadku pierwszej części odpowiada nasze rodzime studio 11 bit.

Twórcy tym razem odpowiednio zatroszczyli się o to aby rozgrywka stała się wyzwaniem. Fabuła to tak naprawdę kontynuacja historii, którą poznawaliśmy w Anomaly: Warzone Earth. Obcy zaczynają zdobywać coraz większą przewagę. Dla ludzi jedyną nadzieją jest dotarcie na półkulę południową gdzie jedna z anomalii utrzymuje odpowiedni do życia klimat. W tym celu organizowane są konwoje, które przemierzają pustkowia i poszukują przy tym wszelkich mogących się przydać zasobów.

Najważniejsze zasady rozgrywki zostały w Anomaly 2 zachowane tak więc ponownie stajemy na czele jednego ze wspomnianych już konwojów i staramy się przedrzeć przez tereny kontrolowane przez obcych. Pojawiło się jednak parę zmianę sprawiających, że teraz posiadamy większe możliwości taktyczne. Jedną z nich jest kolejnej formy rozwoju dla każdej z dostępnych jednostek. Oko cieszy udoskonalona oprawa graficzna. Jednym z największych atutów jest udoskonalony tryb multiplayer, w którym możemy opowiedzieć się zarówno stronie ludzi (zasady rozgrywki są takie same jak w kampanii) jak i stanąć po stronie obcych (wtedy mamy do czynienia z klasycznym tower defense).

Categories: Gry

Comments are closed.

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Chrome - screen z gry

Chrome

Chrome to jedna z pierwszych polskich gier, która mogła konkurować ...

Painkiller - bohater gry

Painkiller

Painkiller to klasyczna gra akcji. Od samego początku rozgrywki da ...

Xpand Rally - logo gry

Xpand Rally

Gra wyścigowa Xpand Rally daje nam szansę uczestniczenia w niesamowitych ...

Call of Juarez - bohaterowie

Call of Juarez

Call of Juarez to gra akcji, której akcja rozgrywa się ...

Wiedźmin - logo

Wiedźmin

Akcja gry Wiedźmin rozgrywa się w świecie stworzonym przez znanego ...